پرفرونایس یک فروشگاه آنلاین و حضوری است که به عنوان اولین نماینده رسمی شرکت آرامیس کیمیا، ارائه دهنده خدمات فروش کلیه محصولات این شرکت در زمینه عطر، ادکلن، انواع خوشبو کننده ها و لوازم آرایشی با برند سینفونیا می باشد. این فروشگاه با هدف ارائه محصولات شرکت آرامیس کیمیا به علاقمندان مختلف در اقصی نقاط کشور راه اندازی شده است.  شرکت آرامیس کیمیا، ارائه دهنده بسیاری از محصولات از برندهای معتبر با برند ثبت شده سینفونیاست.

 امروزه بسیاری از علاقمندان برندهای معتبر، با توجه به افزایش قیمت های نامتعارف و عدم در دسترس بودن محصولاتی نظیر گودگرل، آلور، کوکوشنل، ورساچه و … امکان تهیه و تأمین بسیاری از این محصولات را ندارند. اما سینفونیا با حل این مشکل، امروزه تأمین کننده بسیاری از برندهای نام آشنا با قیمتهایی استثنایی و کیفیتی ایده آل است تا علاقمندان را از رایحه مطلوب، در کنار قیمت بسیار مناسب و البته کیفیتی عالی بی نصیب نگذارد.

علاوه بر این شرکت آرامیس کیمیا، ارائه دهنده تنوع گسترده ای از محصولات برای سلیقه های متفاوت است. به طوری که علاوه بر انواع عطر و ادکلن، انواع خوشبو کننده های هوا، خوشبو کننده خودرو، خوشبو کننده کفش، انواع بادی اسپلش ها، خوشبو کننده های دکوراتیو رومیزی و … را نیز ارائه می دهد.

ما معتقدیم مشتریان وفادار، بهترین مشاوران ما برای بهبود مستمر کیفیت محصولات می باشند، فلذا همواره برآنیم تا گوش شنوای مشاوره ها و راهنمایی های مشتریان مشکل پسندمان (چه به صورت مجازی و چه به صورت حضوری) باشیم. چرا که می دانیم کیفیت را می توان از اسانس تا شیشه و بسته بندی لمس کرد. امیدواریم رسالت خود را آنگونه که شایسته و درخور سلیقه مصرف کننده و مشتری ایرانی است به سرانجام برسانیم.