مقالات تخصصی

چرا سین فونیا؟!

سوالی که امروزه بسیاری از مشتریان می پرسند اینکه چرا باید از سین فونیا خرید کنند؟ در حالی که به نظر می رسد بسیاری از برندها به ظاهرمعتبر درشیشه هایی جذاب و عناوین ناشناخته و یا اماراتی با قیمت هایی که به طرزی باورنکردنی ارزان هستند فروش می رسند.

همگان می دانند که هر گرانی بی حکمت نیست. البته این مسئله دلیل بر این نیست که هر محصول ارزانی بی کیفیت باشد.

بر طبق دانسته ها و تجارب فروش، مشتری همواره علاقمند است محصولی خرید کند که علاوه بر دارا بودن تمامی تأییدیه های لازم و مطمئن، دارای پشتیبانی و خدمات پس از فروش باشد. اصطلاحا مشتری همواره در پی کالای شناسنامه دار! می باشد تا با قوت قلب بیشتری خرید خود را انجام دهد.
#سین_فونیا برندی است مربوط به شرکت #آرامیس_کیمیا که تمامی گواهینامه ها و مستندات طراحی و تولید و مواد مصرفی (شامل اسانس و الکل) مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا دارو را در اختیار داشته و محصولات خود را تحت نظارت استانداردهای سختگیرانه سازمانهای ذیربط و البته کنترل کیفی خود، تولید و عرضه می کند. مشخصا مواد اولیه نظیر الکل، به آسانی در دسترس نمی باشد و جزء مواد سهمیه ای است. فلذا شدیداً توصیه می گردد با دقت نظر کافی در دام محصولات تقلبی که می تواند بلای جان انسانها نیز گردد، نیفتند. سین فونیا خودرا متعهد به کیفیت دانسته و معتقد است، مشتری مطلع هیچ گاه به بهانه ارزان بودن یک کالا گرانبهاترین نعمت خداوند، سلامتی را به خطر نمیندازد.

سین فونیا تولید کننده انواع عطر، ادکلن، خوشبو کننده هوا، خوشبو کننده بدن، کولونیا، خوشبو کننده خودرو، خوشبوکننده کفش با بالاترین استانداردهای داخلی و خارجی است و به دلیل ارزشمندی ویژه مشتری و مخاطب، در تمامی مراحل، فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش همراه مشتریان محترم است. اطمینان داریم با فروشگاه پرفونایس، خریدی امن و راحت از سین فونیا را تجربه خواهید کرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *